HaberlerSamsun HaberleriSamsun ruhu Meclis'e taşınacak

Samsun ruhu Meclis'e taşınacak - Samsun Haberleri

Samsun'un sesinin Meclis'te daha gür çıkması için yola çıktıklarını belirten MHP Milletvekili Aday Adayı Murat Camadan, 'Amacımız, Samsun ruhunu Meclis'e taşımak. Bunun için bu kutlu yolda yürümeye başladık' dedi

Samsun ruhu Meclis'e taşınacak

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu. Partisinin Bafra İlçe Başkanlığı, Bafra Ülkü Ocakları Başkanlığı, Alaçam İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs İlçe Başkanlığı ve 19 Mayıs Ülkü Ocakları Başkanlığı’nı ziyaret eden Camadan, başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Türkiye’nin en büyük ülkü ocağı binalarından biri olan Bafra Ülkü Ocakları’nda incelemelerde de bulunan Camadan, gençlerle sohbet etti.

KUTLU BİR DAVA

Kutsal bir yola çıktıklarını dile getiren Camadan, “Bu dava kutlu bir davadır. Biz de memleketimize, ülkemize daha fazla hizmet verelim, Meclis’te daha güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi ortaya koyalım, Samsun’un sesini daha gür çıkartalım, Samsunluluk ruhunu da oraya taşıyalım diye bu yola çıktık. Bu anlamda Grup Başkanvekilimiz Erhan Usta, çıtayı bayağı yukarı çekti. Meclis’te Samsun’un sorunlarını gür bir sesle anlatıyor. Biz de bu sese destek vermek için üzerimize düşen ne varsa bunu yapmak için yola koyulduk. Allah inşallah bana ve tüm MHP’li adaylarımıza kolaylık versin” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}