HaberlerSamsun HaberleriYusuf Ziya Yılmaz: 'Çiftçimiz üretime teşvik edilecek'

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Çiftçimiz üretime teşvik edilecek' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Çiftçimiz her alanda desteklenip üretime teşvik edilecek' dedi' dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Çiftçimiz üretime teşvik edilecek'

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından gerçekleştirdiği ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor.  Samsun Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Başkanı Mehmet Koçak ve yönetim kurulu üyeleri ile İsmail Okutgen’in ev sahipliğinde kahvaltıda bir araya gelen Yılmaz, daha sonra 1. İdare Mahkemesi Başkanı Ali Gökalp ve 2. İdare Mahkemesi Başkanı Fuat Küçük’ü ziyaret etti.

BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Şehir merkezinde başlayan programlarını Çarşamba İlçesi’nde sürdüren  Yusuf Ziya Yılmaz, gerçekleştirilen kongre ile tekrar başkanlığa seçilen Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetimini de ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Yılmaz, Türkiye’de ekonomik kalkınmanın ve büyümenin üretmekten geçtiğini vurgulayarak, “Bugüne kadar gencinden yaşlısına, işletmecisinden çiftçisine kısacası herkese ‘üretin, destek olalım’ diyerek bir şeyler üretmenin ülke ekonomisine ne kadar faydalı olduğunu anlatmaya çalıştım. Şehirler üreterek ekonomik istikrarını sürdürür, gelişimini arttırır. Bu yüzden üretmek bizim asli görevlerimizden olmalı. Biz üreten herkesin yanında olduk. Bundan sonraki süreçte de desteklenmesi için elimizden geleni yapacağız. Samsun’un kalkınması için kurulan ticaret ve sanayi odalarına da bu kapsamda büyük görevler düşüyor. Kırsal kesimlerde yer alan çiftçimizi üretmeye teşvik edin” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}