HaberlerKayseri HaberleriKayseri OSB'de faaliyet gösteren, Metal Ürünler (Çelik Kapı ) Ticaret Heyeti

Kayseri OSB'de faaliyet gösteren, Metal Ürünler (Çelik Kapı ) Ticaret Heyeti - Kayseri Haberleri

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi kapsamında, Ekonomi Bakanlığı URGE Kümelenmesi kapsamında, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Metal Ürünler (Çelik Kapı ) sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinden oluşan heyet, Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki çalışmalarını tamamlayarak Türkiye'ye döndü.

Kayseri OSB'de faaliyet gösteren, Metal Ürünler (Çelik Kapı ) Ticaret Heyeti

URGE heyetince Cape Town'da bulunan Ticaret Odası yöneticileri ziyaret edildi. Kayseri OSB Yöneticileri tarafından OSB çalışmaları hakkında detaylı bir sunum yapıldı ve olası işbirliklerine dair görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra potansiyel müşteriler arasında b2b görüşmeleri yapıldı. Bazı firmalarca sıcak satışlar da gerçekleştirildi ve çelik kapı bayiliği konusunda prensip anlaşmalarına varıldı.
Kısa adı URGE ( Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi ) olarak bilinen söz konusu proje desteğinin amacı; bir proje içerisinde, Türkiye'de yerleşik şirketlerin, uluslararası arenada rekabetçiliğini ve ihracatını arttırmak olarak açıklandı.

Kayseri OSB’de faaliyet gösteren, Metal Ürünler (Çelik Kapı ) Ticaret Heyeti

SIRADAKİ HABER
}