HaberlerDünyanın en güvenli çelik kapılarını üretiyor

Dünyanın en güvenli çelik kapılarını üretiyor

Dünyanın en güvenilir çelik kapılarını üreten Sur Çelik Kapı, Samsun bayisi CNR Yapı Malzemeleri, uzman kadrosu ile yaza hazır

Dünyanın en güvenli çelik kapılarını üretiyor

Samsun, Amasya ve Tokat bölgelerinin Sur Çelik Kapı bayiliğini üstlenen CNR Yapı Malzemeleri, güvenilir kapıları Karadenizlilerle buluşturmanın gururunu yaşıyor. 1992 yılında çelik kapı üretimine başlayan Sur Çelik Kapı’nın Samsun’daki tek bayisi CNR Yapı Malzemeleri, profesyonel kadrosu ile yazın da en kaliteli hizmeti vermeye hazır.

GÜVENLİK ÜRETİYORUZ

CNR Yapı Malzemeleri’nin uzman kadrosu ile yazın de en kaliteli hizmeti vereceğini dile getiren işletme sahibi Turgut Çınar, “CNR Yapı Malzemeleri olarak, kurulduğumuz günden bu yana Sur Çelik Kapı'nın Samsun, Amasya ve Tokat bayiliğini yapıyoruz. Kapıya vizyon getiren Sur Çelik Kapı, kapıdan öte güvenlik üretiyor. Kapıya güvenilirlik kazandıran Sur Çelik Kapı, emniyet ve güven konusunda en uç noktaya gelmiştir. Amerika ve İngiltere’den aldığı belgelerle de bunu ispatlamıştır. Firmanın, Hırsızlığa Garanti, TSE, TSEK, ASTAŞ İSO, Chiltern lnternationol Fire, EfectisEra Avrasya belgeleri bulunmaktadır. Bizler de CNR Yapı Malzemeleri olarak, bu kaliteyi tüm Karadeniz Bölgesi’ne taşımak için azami çaba sarf ediyoruz. Profesyonel kadromuzla yazın da en kaliteli hizmeti müşterilerimizle buluşturmaya hazırız” dedi.

KAPILARA VİZYON KATIYOR

Sur Çelik Kapı’nın kapılara vizyon kattığını söyleyen Çınar, “Türkiye'de ilk ve tek kopyalanmaz ve montaj anahtarlı Mul-T-Lock-Interactive sistemi ile adından söz ettiren Sur Çelik Kapı, maymuncukla açmaya, vida ile çekilmeye, matkapla delmeye ve ayarlı penseyle koparmaya karşı maksimum koruma sağlıyor.  Sur Çelik Kapı tüm faaliyetlerini müşterilerinin talep, beklenti ve isteklerini tam ve eksiksiz sağlayıp karşılayacak şekilde düzenliyor. Firmamız, iş yaptığı sektörlerde yeni ürünler araştırıp, tasarlayıp, yaratmayı, etkili hizmet üreterek güvenilir olmayı, bu doğrultuda farklılık yaratarak büyümeyi hedefliyor. Sur Çelik Kapı hedeflerini gerçekleştirirken, süreç yönetimi temeline dayalı kalite yönetim sistemini uyguluyor. Ayrıca yasalara, mevzuat şartlarına, tüketicinin bilinçlendirilmesine, insan ve çevreye değer verme düşüncesine dayanan uygulamalarını, insan kaynaklarını eğitimlerle destekleyerek sürekli geliştiriyor” diye konuştu.

MODERN TASARIM KAPILAR

Sur Çelik Kapı’nın modern çizgisinin ünlü İtalyan tasarımcıların imzasını taşıdığını vurgulayan Turgut Çınar, tasarım ve modelleriyle taklit edildiklerini söyledi. Çınar, “Aydın’da üretim yapan Sur Çelik Kapı, Türkiye'nin dört bir yanındaki bayileri ile hizmet vermekte. Türkiye’deki birçok konut Sur Çelik Kapı ile çalışıyor. Üst dayanıklı üretim yapan Sur Çelik Kapı, üretim kapasitesi ile de adından söz ettiriyor. Kapıya fark getiren bir firma ile çalışmak bize gurur veriyor. CNR’yi ilk kurduğumuzdan itibaren asla başka bir firma ile çalışmayı düşünmedik. Sur Çelik Kapı ile ciddi bir yol aldık. Markanın Samsun’daki tek bayisi olmak bize güç veriyor. CNR olarak çok profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Sadece kapı satışına değil, montaj aşamasına da oldukça önem veriyoruz” ifadelerini kullandı.

İLKLERE İMZA ATIYOR

Sur Çelik Kapı’nın sektöre her zaman ilkleri getirdiğini kaydeden Çınar açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Sur Çelik Kapı’nın ürettiği çelik kapı ve sistemleri uluslararası güvenlik ekolü Chilternlnstitue tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Türkiye'nin ilk uluslararası en 1627 hırsızlığa dayanıklılık testi yaptıran firmasıdır. Türkiye’nin yangına karşı dayanımı test edilip, "Chiltern International Fire’’ belgesi ile uluslararası tescil alan ilk çelik kapısı, Sur Çelik Kapı tarafından üretilmiştir. Türkiye'de bir ilk olan alüminyum kaplamalı çelik kapıyı güvenliğine ve zevkine önem veren tüketiciler ile buluşturmuştur. Yenilikleri ile sektörünün öncüsü haline gelen Sur Çelik Kapı, güvenliği tüm detayların önünde tutarak Türkiye’nin ilk çift contalı kapısını üretmiştir. Dünyada bir ilki gerçekleştirerek cam çelik kapı imalatını yapmıştır. Dünyada ilk kez depremde otomatik açılan çelik kapıyı üretmiştir. Kullandığı malzeme ve teknolojiye dayanarak yine dünyada ilk ve tek hırsızlıkta açılmamaya garanti veren firması olmuştur. Güvenlik sistemleri konusunda rakipsiz firma Sur Çelik Kapı, inovatif ürünlerine bir yenisini ekleyerek, dünyanın ilk 3 contalı çelik kapısını üretmiştir. Yaptırdığı işkence testi ile video paylaşım sitesi Youtube’da rakiplerine 10 kat fark atarak, 6 milyon izleyici sayısı ile sektöründe bir rekora imza atmıştır. Kapı sektörünün öncü ismi olan firmamız, tasarımları ve modelleri ile taklit edilerek marka olduğunu kanıtlamıştır.”

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}