HaberlerÖğrencilerden 'İngilizce' gecesi

Öğrencilerden 'İngilizce' gecesi

Atakent Ortaokulu öğrencilerinin İngilizce becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanan İngilizce Gecesi, katılımcılara keyifli anlar yaşattı

Öğrencilerden 'İngilizce' gecesi

Atakent Ortaokulu öğrencilerinin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek amacıyla, okulun İngilizce öğretmeni Neşenur Yelekin Aydın ile okul idareci ve öğretmenleri tarafından hazırlanıp öğrenciler tarafından sahnelenen "İngilizce Gecesi" büyük beğeni topladı.

ÖNEMİ HER GÜN ARTIYOR

Bir okulun konferans salonunda düzenlenen ve öğrencilerin özel gösterileriyle keyifli dakikaların yaşandığı gecede konuşan İngilizce öğretmeni Neşenur Yelekin Aydın, "Gelişen ve küçülen dünyada ikinci bir dil bilmenin önemi her geçen gün artıyor. Öğrencilerimizin de kişisel gelişimi için büyük önem taşıyor. Bizler de bu anlayışla, öğrencilerimizin İngilizce dersinde edindikleri okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini pekiştirmek için bu geceyi hazırladık. Bu gecenin gerçekleşmesinde başta idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU 

SIRADAKİ HABER
}