HaberlerZonguldak Haberleri(Özel) 20 günlük yavru keçiye evladı gibi bakıyor

(Özel) 20 günlük yavru keçiye evladı gibi bakıyor - Zonguldak Haberleri

Zonguldak'ta yaşayan 41 yaşındaki Tarkın Arslankılıç, çalıştığı işyerinin çiftliğindeki 20 günlük yavru keçiye evladı gibi bakıyor.

(Özel) 20 günlük yavru keçiye evladı gibi bakıyor

Kent merkezinde yaşayan 41 yaşındaki Tarkın Arslankılıç'ın çalıştığı işyerine ait çiftlikte 20 gün önce Saanen-Maltız melezi yavru keçi dünyaya geldi. Mesai öncesi ve öğlen paydoslarındaki boş vakitlerini adını 'Çikolata' koydukları yavru keçiyle geçiren Arslankılıç, yavru keçiye evladı gibi bakıyor.
Ziyaretine geldiğinde Arslankılıç'ın bir an olsun yanından ayrılmayan yavru keçi ise adeta çiftliğin maskotu oldu. Yavru keçi ile aralarında özel bir bağ oluştuğunu söyleyen Tarkın Arslankılıç, 'Annesi dışarıda tabiatta otladığı zaman bu yoruluyor, biryerlerde kalıp uyuyor. Buraya geldiğimizde yanımızdan ayrılmıyor. Ufak çocuk gibi ilgi istiyor. Yere indirdiğimizde tekrar kucağımıza çıkmak istiyor. Kendisini sevdiriyor. 20 günlük falan, sevilmeyi seviyor. Buraya ziyarete gelen çocuklar var. Sabah işe gelmeden, öğlen paydosu olduğunda bunlarla vakit geçiriyoruz. İnsana huzur veriyorlar. Bu buranın maskotu oldu' diye konuştu.

(Özel) 20 günlük yavru keçiye evladı gibi bakıyor

SIRADAKİ HABER
}