HaberlerSamsun Haberleri Necile Çokay Haber'de

Necile Çokay Haber'de - Samsun Haberleri

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Necile Çokay, Haber Medya'ya ziyarette bulunarak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun'la görüştü.

 Necile Çokay Haber'de

CHPSamsun Milletvekili Aday Adayı Necile Çokay, Haber Medya'ya ziyarette bulundu. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'la görüşen Çokay, Türkiye'nin 24 Haziran'da çok önemli bir süreçten geçeceğini ifade etti.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Samsun için her türlü çalışmayı yaptığını ifade eden Çokay, "Bu şehir için yapılabilecek her şeyi yaptım, şimdi milletvekili olmak ve bu şehri Ankara'da temsil etmek istiyorum. Samsun'a sanattan spora, sağlıktan eğitime her konuda destek verdim. Her konuya elimden geldiğince katkı koydum. Burada verebileceğim her türlü mücadeleyi yaptım, verebileceğim her şeyi verdim. Geriye dönüp baktığımda bir tek askere gitmemiş olduğumu görüyorum. Askerlik bir vatan görevidir. Milletvekilliğini de vatan görevi olarak görüyorum. Samsun için vatan görevimi TBMM'de gerçekleştirmek, Samsun'un yeteri kadar bulamadığı değer için Meclis'te çalışmak istiyorum. Samsun'a sözüm var, birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

Uzun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çokay'a çıkmış olduğu yolda başarı diledi.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}