HaberlerSendikalar gözbebeğimiz

Sendikalar gözbebeğimiz

24 Haziran seçimleri kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bircan, 'Sivil toplum örgütleri ve sendikalar gözbebeğimizdir' dedi.

Sendikalar gözbebeğimiz

Memur-Sene bağlı Bafra Eğitim-Bir-Sen ve Diyanet-Sen İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bircan, Memur-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız ve yönetimi tarafından ilgiyle karşılandı.

Karşılıklı hoş sohbet eşliğinde geçen sendika ziyaretlerine konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bircan, “Memur-Sen kurulduğu günden bu yana Türkiye'de büyük hizmetlere imza atmıştır. Memurların özlük haklarını kazanması, memur maaşlarının iyileştirilmesi noktasında hükümetle yaptığı sonuç alıcı çalışmalar takdire şayandır. Memur-Sen bizim için sendikadan öte bir anlam ifade eder. Memur-Sen sadece kendine bağlı memurların özlük haklarıyla değil Türkiye'de sivil alanın genişletilmesiyle ilgili büyük çalışmalar yürütmüştür. Başörtüsü ve kılık kıyafet özgürlüğünün kazanılması Memur-Sen'in eseridir. Sizlerin takdire şayan bu çalışmalarınız bizlerin her daim göğsünü kabartmıştır. Türkiye'nin en güçlü sivil toplum kuruluşu olan Memur-Sen, milletimize karşı yürütülen her karalama kampanyası ve millet iradesine yönelik yapılan her darbe girişimlerinde, tüm üyeleriyle birlikte dimdik durarak, bu girişimlere karşı tepkilerini koyarak her zaman takdir kazanmıştır. Hal böyleyken Memur-Sen’e bağlı tüm sendikalar bizim gözbebeğimizdir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Memur-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bircan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

SIRADAKİ HABER
}