HaberlerTufan Akcagöz: 'Kürsüyü boş bırakırsam namerdim'

Tufan Akcagöz: 'Kürsüyü boş bırakırsam namerdim'

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'Samsun için yapacak olduğum çok iş var ve Meclis kürsüsünü boş bırakırsam namerdim' dedi

Tufan Akcagöz: 'Kürsüyü boş bırakırsam namerdim'

Milletvekili adaylığı sürecinde ilçe örgütlerini ziyaret eden CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı  Tufan Akcagöz, Ladik, Havza, Kavak ve Vezirköprü’de partililerle bir araya geldi. İki buçuk yıllık İl Başkanlığı döneminde de bu ilçeleri defalarca ziyaret ettiğini söyleyen Akcagöz, Samsun’un büyük değişime hazır olduğunu vurguladı.

MAÇI İYİ TAKIM KAZANIR

Samsun’da AKP’li belediyelerin kanunsuzluk içinde yüzdüğünü ve Samsun’un milyonlarca lirasının heba edildiğini savunan Akcagöz, “Samsun halkı, baskıdan, işsizlikten çok sıkıldı ve artık yeter diyecek. Şimdi, tamam deme vakti. Samsun’u, yolsuzluk cenneti haline getirenlerden hesap soracağım. Malum, ön seçim yok. Milletvekili sırasını genel merkez tayin edecek. Ancak, maçı iyi takım kazanır ve iyi takım da iyi oyunculardan oluşur. 24 Haziran’da gerçekleşecek değişime ayak uydurabilecek, 16 yıldır ülkede gerçekleşen yolsuzlukların hesabını sorabilecek bir kadroyu seçmek de Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nin boynunun borcudur. Samsun’da istihdam alanları kısıtlı. Samsun göç veriyor. Bir kent, kendi çocuklarını elinde tutamıyor ve bunun tedbirleri alınamıyorsa, orada kötü idare vardır. 41 yaşındayım. Samsun için yapacak olduğum çok iş var ve Meclis kürsüsünü boş bırakırsam namerdim” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}