HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da tek gündem kongre

Samsunspor'da tek gündem kongre - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da tüm gözler yapılacak Olağanüstü Genel Kurula çevrildi. Ayite hariç yabancılarla sorunlarını çözerek büyük bir yükten kurtulan kulüp, yeni sezon planlaması, teknik ekip, futbol takımının kurulması ve altyapı gibi konuları da kongre sonrasına bıraktı

Samsunspor'da tek gündem kongre

SAMSUNSPOR'DA GÖZLER SEÇİMDE

Önümüzdeki sezon TFF 2. Ligi'nde mücadele edecek olan Samsunspor'da, tüm gözler ilki 23 Mayıs, ikincisi ise 2 Haziran'da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurula çevrildi. Kongre öncesi kulislerde adaylık için adı geçenler eşitli görüşmeler yaparken, bu konu dışında da Samsunspor'da yaprak kımıldamıyor. İlk etapta yabancı oyuncularla anlaşan yoluna giden ve Ayite dışında sorun yaşamayan Samsunspor'da kongre sonrasında ise yığılan işleri çözmek için büyük mesai harcanacak.

KADRO PLANLAMASI

Yeni oluşacak olan yönetim ilk olarak ligi tanıyan bir teknik ekip kurup ardından ise hem mevcut kadroda yer alan oyuncularla hem de transferlere yönelecek. Tabiki öncelikle transfer yapılabilmesi için transfer tahtasının da açılması gerekecek. Yeni sezon planlaması, altyapının durumu gibi konular da 2 Haziran'daki kongrenin ardından yeni oluşacak yönetimin önüne gündem maddesi olarak gelecek. Yönetimle birlikte  Samsunspor'da büyük hareketlilik yaşanacak.

SIRADAKİ HABER
}