HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Tok: 'Tek bir oy bile kıymetli'

Başkan Tok: 'Tek bir oy bile kıymetli' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Yeni dönemde Meclis'te her zamankinden daha fazla çoğunluğa ihtiyaç var. 24 Haziran'da tek bir oy bile kıymetli' dedi

Başkan Tok: 'Tek bir oy bile kıymetli'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ağırladı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Hakan Ay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti İlkadım ilçe yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki heyet ile birlikte Başkan Tok’u ziyaret eden Yılmaz, 24 Haziran’ın Türkiye’de yepyeni bir dönemin perdesini aralayacağı çok kritik ve önemli bir seçim olacağına vurgu yaptı.

BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Tok, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 10 gün önce Türkiye’nin yeni yol haritası olan seçim manifestosunu açıkladı. Bu tarihi manifesto, Türk milletine verilen bir ahittir, yemindir. Milleti ile ahitleşen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yeni dönemde partimizin güçlü bir şekilde Meclis’te temsil edilebilmesi için çok çalışacağız. 24 Haziran’da sadece, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde değil, Meclis sandığında da iktidar olmamız lazım. Yeni dönemde Meclis'te her zamankinden daha fazla çoğunluğa ihtiyaç var. 24 Haziran’da tek bir oyun bile kıymetli… Samsun’dan en yüksek oyu çıkartmak için tüm parti teşkilatımızla birlikte çok çalışacağız.“ diye konuştu.

Tok, Yılmaz’a ziyaretin anısına hediye takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}