HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da Suriyeli ve Iraklı gaspçılar yakalandı

Samsun'da Suriyeli ve Iraklı gaspçılar yakalandı - Samsun Haberleri

Samsun'da Iraklı şahsın 2 cep telefonunun gasp edilmesi olayıyla ilgili Suriyeli ve Iraklı 2 kişi tutuklanırken, 1 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da Suriyeli ve Iraklı gaspçılar yakalandı

Samsun Haber | Olay, Samsun'un İlkadım İlçesi Zafer Mahallesi'nde 17 Mayıs akşamı saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Irak uyruklu Mustafa Mohamed Abdulhuseın Al Kharajı'nın (23) 2 adet cep telefonu gasp edilirken, Irak uyruklu Dowood Salman Hameed Alqası (24) ise darp edildi. Gasp ve darp olayına karışan şahıslar kaçtı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Bürosu ekipleri, yaptıkları araştırma sonucunda darp ve gasp olayıyla ilgili Suriye uyruklu Ahmet Ali A. ile Iraklı uyruklu Ahmet Mousa K. (28) ve Ahmet Qayser K. (21) yakalayarak gözaltına aldı. Polisteki sorgulamaları tamamlanan 3 zanlı, bugün  Samsun Adliyesine sevk edildi.

Nöbetçi mahkemeye ifade veren Ahmet Ali Abdürrezzak ve Ahmet Mousa Kadab Kadab tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderilirken, Ahmet Qayser K. ise mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

SIRADAKİ HABER
}