HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da beklenen gün geldi

Samsunspor'da beklenen gün geldi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'u incelemeye gelecek İçişleri Bakanlığı denetçileri bugün Nuri Asan Tesisleri'nde olacak. Saat 10.00'da tesislerde olması beklenen denetçiler, geçmiş yönetimler, genel kurul raporları, gelir gider tabloları ve kulüpteki tüm evrakları tek tek titiz bir şekilde inceleyecek

Samsunspor'da beklenen gün geldi

3 AYDIR BEKLENİYOR

Samsunspor Kayyum Heyeti, göreve geldiğinde Samsun Valisi Osman Kaymak'ın imzasıyla Samsunspor'un incelenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurmuştu. İçişleri Bakanlığı'ndaki denetçi sayısının azalması, mevcut denetçilerin de başka kulüp ve dernekleri incelemesinden dolayı 3 aydır gelen olmamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Süper Lig'den 1. Lig'e düşen Kardemir Karabükspor'u inceleyen denetçilerin Samsun'a geleceği açıklanmıştı.

HERŞEY İNCELENECEK

Karabük'teki inceleme sona ererken, denetçiler bugün itibariyle Samsunspor'u incelemek için Samsun'a gelecek. Saat 10.00'da Nuri Asan Tesisleri'nde olması beklenen denetçiler kulübün geçmiş yönetimlerinin çalışmalarını, genel kurul raporlarını, gelir gider tablosunu ve bununla birlikte tüm evrakları tek tek titiz bir şekilde inceleyecek. Denetçiler, inceleme sonunda eğer Samsunspor'da bir şey bulunursa, konu mahkemeye taşınacak.

SIRADAKİ HABER
}