HaberlerSamsun narkotiğinden ecstasy vurgunu!

Samsun narkotiğinden ecstasy vurgunu!

Samsun'a yüklü miktarda uyuşturucu getiren 4 şüpheli, pansiyon odasına ve trafoya sakladıkları 3 bin 524 ecstasy hapla yakalandı.

Samsun narkotiğinden ecstasy vurgunu!

Samsun'a İstanbul'dan yüklü miktarda uyuşturucu getirecekleri tespit edilerek takibe alınan 4 şüpheli, Atakum'da bir pansiyonun tavan arasına ve trafonun altına sakladıkları 3 bin 524 ecstasy hapla yakalandı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'dan Samsun'auyuşturucu sevkiyatı yapılacağı istihbaratını aldı.

DETAYLI SORUŞTURMA

Çalışma başlatan ekipler, Kılıçdede Mahallesi'nde bir ticari taksi içinde bulunan Bilal Gümüş ve Erdem Çelik'i 694 ecstasy hapla yakaladı. Genişletilen soruşturma kapsamında Gümüş ile birlikte İstanbul'dan geldikleri anlaşılan ve Atakum'da bir pansiyonda kaldıkları belirlenen şüpheliler takibe alındı.

SAKLAYAMADILAR

Pansiyonda düzenlenen operasyonda asma tavanın arasına gizlenmiş 800, pansiyon yakınlarında bir trafonun altına saklanmış 2 bin 30 ecstasy hap daha ele geçirildi. Pansiyonda bulunan Ahmet Gün ve Ahmet Öncü'de yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}