Tekirdağ haber: Tekirdağ'da uyuşturucu ile mücadele eğitimi

Tekirdağ haber: Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından, 'Uyuşturucu ile Mücadele, Bağımlılık Yapıcı Maddeler ve Zararlı Etkileri' konulu eğitim semineri düzenlendi.

Tekirdağ'da uyuşturucu ile mücadele eğitimi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan seminere, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu'nun yanı sıra daire başkanları, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu bu eğitimin uyuşturucuyu önleme açısından önemli olduğunu belirtti ve katılanlara teşekkür etti.
Eğitim programına konuşmacı olarak katılan Doç. Dr. Gamze Varol Saraçoğlu, 'Dünya ve Türkiye'de Bağımlılık Yapıcı Madde Kullanımı', Uzm. Psikolog Danışman Bingün Uzel, 'Yetişkin Eğitici Eğitimi', Komiser Yardımcısı Metin Arda 'Bağımlılık Görsel Materyal Desteği', Prof. Dr. Metin Donma 'Çocuk ve Ergenlerde Madde bağımlılığı', Psikolog Elif Ulusoy 'Bağımlılık Yapıcı Maddeler, Bağımlı Birey Psikolojisi Kapsamında Ailenin Rolü' Doç. Dr. Gamze Varol da 'Bağımlılık Yapıcı Madde Kullanımının Türkiye'deki sonuçları' konularında katılanları bilgilendirdiler.
Oturum değerlendirmesinde uyuşturucunun zararları ve nasıl önleneceği konusu tartışıldı ve öneriler dinlendi. Seminer sonunda seminerde emeği geçen konuşmacılara Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz tarafından plaket takdim edildi.

Tekirdağ’da uyuşturucu ile mücadele eğitimiEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsun'da Erva bebeğin dramı

2 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

4 Hakem 'penaltı' dedi

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

5 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Doğan Medya Grubu satıldı

6 Doğan Medya Grubu satıldı

Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

7 Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

8 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

9 Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

Samsunspor'da üzen istatistik

10 Samsunspor'da üzen istatistik


SIRADAKİ HABER