HaberlerSamsun HaberleriÇarşambalılar geleneği bozmadı

Çarşambalılar geleneği bozmadı - Samsun Haberleri

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği tarafından her yıl ramazan ayında düzenlenen iftar programı, protokol ve dernek üyelerini bir araya getirdi

Çarşambalılar geleneği bozmadı

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği tarafından iftar programı düzenlendi. Sanat Sokağı'nda bulunan derneğin bahçesinde gerçekleştirilen iftara, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Ayvacık Kaymakamı Kemal Ülkü, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, AK Parti Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, CHP Milletvekili Adayları Işık Özkefeli ve Yılmaz Karagöz, MHP Milletvekili Adayı Erdem Okan, eski Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Özkan, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, Çarşambalılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, derneğin eski başkanları ve çok sayıda Çarşambalı katıldı.

BİRLİKTELİK ÖNEMLİ

Konuklarıyla tek tek ilgilenen Dernek Başkanı Sadettin Sarıoğlu, iftar programına katılan herkese teşekkür etti. Çarşambalılar olarak birlik ve beraberliğe çok önem verdiklerini belirten Sarıoğlu, "1984 yılında kurulan derneğimizin bu noktaya gelmesinde emeği geçen, maddi manevi yardımlarını esirgemeyen başta AK Parti Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Her yıl düzenlediğimiz iftar programına bu yıl da katılmanız bizi onurlandırdı. Birliktelik bizim için çok önemli. Çarşambalı olan milletvekili adaylarımıza da başarılar diliyoruz" dedi.

Sarıoğlu'nun ardından söz alan Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney de birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Barış BUDANOĞLU

 

SIRADAKİ HABER
}