HaberlerBaşarının adı Atakum

Başarının adı Atakum

Türkiye'nin en iyi amatör kulübü olma yolunda adım adım ilerleyen Atakum Belediyespor, bu sezon tüm kategorilerde Türkiye Şampiyonası'na gitme başarısı gösterdi

Başarının adı Atakum

TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ VAR

Samsun'un başarılı amatör kulüplerinden Atakum Belediyespor, U-14, U-15, U-16 U-17 ve U-19 kategorisinde Türkiye Şampiyonası'na katılarak ilimizi en iyi şekilde temsil etti. Turuncu-Mavililer ayrıca U-19 kategorisinde finale kalarak Türkiye'de en iyi 4 takım arasına adını yazdırdı. Atakum, U-17 kategorisinde ise Samsun şampiyonu olarak Amasya'da yapılacak 1. Kademe grup müsabakalarına katılma hakkı elde etti. U-16 kategorisinde Atakum temsilcisi Türkiye 2'ncisi olma başarısı gösterirken Turuncu-Mavililer U-15 kategorisinde Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında 1. etabı lider olarak tamamladı ve 2. etaba katılmaya hak kazandı.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

U-14 kategorisinde de Türkiye Şampiyonası'na katılan Atakum 1. etapta şansız bir şekilde veda etti. Altyapı Sorumlusu Zekeriya Köklükaya," Bütün kategorilerde Türkiye Şampiyonasına katıldık. Kulübümüzü ve Samsunumuzu en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizim önceliğimiz karakterli, topluma faydalı elit sporcular yetiştirmek. Bu şekilde başarılarımızın karşılığını almak bizleri mutlu ediyor. Yönetimimizde bize büyük destek sağlıyor. Türkiye'de en iyi 4 takım arasına kalan U-19 takımız ayrıca umut vaat ediyor. Oyuncularımıza ciddi teklifler var. Amacımız kulübümüzün istikrarlı bir şekilde yolunda ilerlemesi"dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}