HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da tarihi kongre

Samsunspor'da tarihi kongre - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da genel kurul üyeleri şirketleşmenin gündemde olduğu tarihi kongrede buluşacak. Saat 14.00'deki Olağanüstü Genel Kurul, saat 13.00'de başlayacak özel yayınla birlikte Haberaks TV'den canlı olarak yayınlanacak

Samsunspor'da tarihi kongre

İLKİNDE ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAMIŞTI

Samsunspor Kayyum Heyeti, sezonun bitmesiyle genel kurul kararı alınması için Sulh ve Hukuk Mahkemesi'ne başvurmuş, mahkeme de ilki 23 Mayıs, ikincisi ise 2 Haziran'da yapılmak üzere kongre kararı almıştı. 23 Mayıs'ta çoğunluğun sağlanamadığı kongre, bugün Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Cemal Yeşilyurt Toplantı Salonu’nda yapılacak. Saat 14.00'de başlayacak tarihi kongrede genel kurul delegeleri yeni başkanını seçeceği gibi kulübün şirketleştirilmesi konusunda da oy kullanacak.

HABERAKS TV YAYINLAYACAK

Samsun ve bölgenin dünyaya açılan yüzü Haber Medya Grubu'na bağlı Haberaks TV, bu tarihi genel kurulu canlı olarak ekranlara getirecek. Saat 13.00'de 'Kongre özel' yayınıyla Selçuk Kaya ve Selamet Atlı son gelişmeleri değerlendirecek. Ardından ise saat 14.00'de kongre yayını başlayacak. Kongre başında sonuna kadar özel konuklarla yayın daha da renklendirilecek. Haberaks TV ile birlikte eş zamanlı olarak Haber Gazetesi ve Haberaks TV sosyal medya hesaplarında da canlı yayın yapılacak.

SIRADAKİ HABER
}