HaberlerSamsun HaberleriSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hiç pişman olmadım

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hiç pişman olmadım - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Hayatımda yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmadım' dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hiç pişman olmadım

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından verilen iftar yemeğinde öğretmenler, öğrenciler ve aileleri ile bir araya geldi.

ÇALIŞMA YAPIYORUM

Başkan Şahin burada yaptığı konuşmada, “Hayatımda yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmadım. ‘İnsanların en hayırlısı; insana hizmet edendir’ anlayışıyla bugüne kadar geldik. Bütün varlığımla Samsun için çalışacağız. Çok çalışacağız, kendimize az zaman ayıracağız. Samsun’un problemlerini biliyoruz. Toplumun önceliklerine ilişkin raporlar var lakin son haliyle ilgili bir çalışma daha yaptırıyorum. Neticede toplumun istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

HAYAL EDİLEMEZDİ

Samsun’un bütün potansiyellere sahip bir şehir olduğunu kaydeden Başkan Şahin, “Karadeniz’in en büyük şehriyiz. 4 ulaşım imkanının tümüne sahibiz. Anadolu’ya açılış kapısıyız. Ama geçmişten gelen yüklerden dolayı Samsun, hak ettiği yerlerde değil. Ama şehrimizi makus talihini değiştirecek, kalkındırıp geliştirecek olan bizleriz. Birileri gelip bizi kurtaracak değil. Bunu hep birlikte yapacağız. Samsun’u, çalışarak kurtaracağız. Son 16 yılda Samsun’a gelen yatırımlara baktığım zaman, hayal bile edilemezdi. Bunların hayata geçmesinin sebebi, istikrarlı bir hükümetin iş başında olması” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}