HaberlerAyvacık'tan, Öztürk'e teşekkür

Ayvacık'tan, Öztürk'e teşekkür

Ayvacık Ziraat Odası, 'Samsunlu Galip Öztürk'ün, ilçemize kazandırmış olduğu öğrenci yurdu sayesinde okula giden öğrenci sayısında artış oldu. Bu nedenle Öztürk'e teşekkür ediyorum' dedi

Ayvacık'tan, Öztürk'e teşekkür

Ayvacık Ziraat Odası Başkanlığı tarafından Ayvacık Galip Öztürk Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler için iftar programı düzenlendi. İftar öncesi öğretmenler tarafından Yasin-i Şerif okunarak, dualar edildi.

BERABERLİK AYI

Programda konuşan Oda Başkanı Erdal Avcı, “Ramazan ayı, birlik ve beraberlik ayıdır, paylaşma ve bölüşmenin en yoğun olduğu, nefsimizi en iyi terbiye ettiğimiz aydır. Öğrencilerin çok okuması gerekiyor. Atatürk’ün, siz gençlere emanet ettiği bu kutsal vatanda ezanların susmaması, bayrakların inmemesi, ülkenin bölünmemesi için bütün sorumluluk gençlerin omuzlarında. Programa katılan Galip Öztürk Öğrenci Yurdu ve Ayvacık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Ebru Ülker’e, öğretmenlerimize ve çok sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Samsunlu Galip Öztürk’ün, ilçemize kazandırmış olduğu bu yurt sayesinde özellikle kırsaldaki genç kardeşlerimiz okuma fırsatı buldu. Bu yurt olmadan önce ilçenin genelinde okuyan kız öğrenci sayısı iki elin parmakları kadardı, ancak şimdi bu sayı arttı. Bundan dolayı hayırsever iş adamımız Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Galip Öztürk’e teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}