HaberlerSamsun HaberleriŞimdi güçlenme vakti

Şimdi güçlenme vakti - Samsun Haberleri

24 Haziran seçimleri öncesi gece-gündüz çalışmalarına devam eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'Şimdi güçlü Meclis ve güçlü hükümet ile birlikte güçlü Türkiye vakti' dedi

Şimdi güçlenme vakti

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş ile birlikte ilçede gün boyu ziyaretlerde bulundu. Esnafla bir araya gelen ikili, daha sonra Dereköy Mahallesi’nde Karadeniz Deniz Salyangozu Avcıları ve Dereköy Su ürünleri Kooperatifi’ne bağlı balıkçılarla toplantı gerçekleştirdi. Ardından 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden ekip, iftar programında Yeşilköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

DÖNÜM NOKTASI

“Güçlü Türkiye için kapı kapı gezeceğiz, sıkmadık el bırakmayacağız” diyen Başkan Topaloğlu, “2023 yolunda güçlü Meclis ve güçlü hükümet ile birlikte güçlü Türkiye vakti diyerek önümüzdeki dönemde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte ülkemizi, her alanda daha da ileriye götürmek için 24 Haziran bir dönüm noktası. İçimizde olup, yanımızda olmayan bazı kesim, ‘Biz Reis'i seviyoruz ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde yine ona oy veririz. Ama milletvekilliği seçiminde oyumuzu başka bir partiye vereceğiz’ diyebiliyor. Meclis güçlü olmadıktan sonra Cumhurbaşkanımız yalnız kaldıktan sonra güçlü Türkiye diyebilmemiz mümkün değil. Ülkemizde büyük atılımlar gerçekleştirmek için güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyoruz” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}