HaberlerRe/Max Work'tan bilgilendirme

Re/Max Work'tan bilgilendirme

Re/Max Work Gayrimenkul Danışmanlık ve Yeşilyurt AVM işbirliği kapsamında vatandaşalara gayrimenkul sektörüyle ilgili bilgilenme yapıldı

Re/Max Work'tan bilgilendirme

Re/Max Work Gayrimenkul Danışmanlık ve Yeşilyurt AVM, Samsun halkının 4 ana başlıkta gayrimenkulle ilgili soru ve sorunlarına çözüm üretmek, Re/Max Work profesyonellerinin çalışma faaliyetleri hakkında bilgiler vermek amacıyla stant faaliyetinde bulundu.

HER KONUDA BİLGİ

Faaliyet hakkında bilgi veren Gayrımenkul Değerleme Uzmanı Ofis Brokeri Mert Akyıldız, “Halk arasında piyasa fiyatı emsal karşılaştırmanın yaygın olduğu yöntemin yanında getiri kapitilazyon yöntemi ile sistematik bir değerleme yönteminden (indirgenmiş nakit akışı) hesaplama örnekleri yapıldı. Gayrimenkul hukuku, gayrimenkul değerlemeleri, konut pazarlama planları, arsa projelendirme konu başlıklarıyla stant ziyaretçilerine bilgi verildi” diye konuştu.

DEVAM EDECEK

Re/Max Work’ün Gayrimenkul Hukuku Uzmanı Ali Çökelez, “Stantta, uygulamada sıkça karşılaşılan önalım hakkı, izaleyi şuyu davası, mirasın intikali, gayrimenkul satımında geçerlilik koşulları, paylı mülkiyet, elbirliği mülkiyeti, irtifak hakları, kat mülkiyeti gibi konularda sorular soruldu. Bu sorulara çözüm üretme noktasında gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Söz konusu çalışmadan çok güzel geri dönüşler aldık. Remax/Work bünyesinde yapılan çalışmalar devam edecek” ifadelerini kullandı.

SEKTÖRE YÖN VERDİK

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Ofis Brokeri Muharrem Kalelioğlu ise, “Gayrimenkul sektöründe, arsa yatırımı her zaman insanların cazip noktası olmuştur. Arsanın, gayrimenkul yatırım içerisindeki en likide yatırım olmasının nedeni, paraya çabuk çevrilmesinden kaynaklanıyor. Hedefi birkaç yıl olan bir kişiye 10 yıllık bir arsayı sunmak kesinlikle yanlış bir uygulama. Biz de Re/Max Work Ofisi olarak, sektöre adım attığımız 10 yıldan beri sektör ile alakalı birçok konuya yön verdik. Gayrimenkul yatırımınızda sizler de doğru bir noktadan başlayıp, doğru bir noktaya varmak için Re/Max Work ofisine uğramalısınız. Çünkü biz yıllardır bu işi net ve şeffaf bir şekilde yapıyoruz” şeklinde konuştu.

FAALİYETLER ANLATILDI

Nisan ayının en başarılı Gayrimenkul Danışmanı seçilen Samet Mehmet Erdoğan, “Re/Max’in 14 farklı pazarlama planlarını, sözleşmesini aldığımız portföyümüze sözleşme süresi dahilince nasıl bir pazarlama stratejisi oluşturduğumuzu, doğru fiyat belirleme ile başlayan hizmetimizin satış sonrası hizmetlerle Re/Max Work ofisimizin müşteri memnuniyetine verdiği önem prensibine uygun faaliyetler yürüttüğümüzü, Yeşilyurt AVM’de ziyaretçilerimize ve iş ortaklarımıza ilettik” sözlerini kaydetti.

 

SIRADAKİ HABER
}