HaberlerSamsun HaberleriHuzurevinde iftar

Huzurevinde iftar - Samsun Haberleri

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, huzurevi sakinleriyle iftarda buluştu

Huzurevinde iftar

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Kemal Kaplan Huzurevi’nin düzenlemiş olduğu iftar programında yaşlılarla bir araya geldi. Yemek öncesi masaları tek tek ziyaret ederek, konuklarla sohbet eden Başkan Özbalcı, huzurevinde kalan büyüklerin ellerini öperek hayır duasını aldı.

ÇOK MUTLUYUZ

Yaşlılarla birlikte orucunu açan Özbalcı, ramazan ayının manevi ikliminde değerli büyüklerle iftar yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Özbalcı, "Ramazan ayında böyle güzel bir akşamda büyüklerimizle birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Peygamberimiz yaşlılara saygıyı ve hürmeti emretmiştir. Bizler de bu saygının icabı; onlarlar sohbet etmek, birlikte dua etmek ve iftarımızı birlikte yapmak için buradayız. Rabbim niyetlerimizi kabul etsin. İftar programı için emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Belediye Mavi Göl Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftara; İlçe Kaymakamı Emrah Uzun, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican, Kemal Kaplan Huzurevi Müdür V. Hasan Kalın, Ladik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Seyit Ahmet Tablacı, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı kuruluşlarındaki davetliler ve çalışanlar katıldı.

SIRADAKİ HABER
}