HaberlerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: 'En büyük güç kadınlar'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: 'En büyük güç kadınlar'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Biz biliyoruz ki partimizin en önemli taşıyıcısı teşkilatlarımız ama teşkilatlarımızın dayandığı en büyük güç kadınlarımız' dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: 'En büyük güç kadınlar'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili  Çiğdem Karaaslan, Atakumlu kadınlarla Yal Kafe Restoran'da gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Atakum Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve çok sayıda partili kadın katıldı.

BÜYÜK SORUMLULUK

Kadınların enerjisinin AK Parti'ye yaptığı katkıyı çok uzun zamandır gözlemlediğini kaydeden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Biz biliyoruz ki partimizin en önemli taşıyıcısı teşkilatlarımız ama teşkilatlarımızın dayandığı en önemli güç kadınlarımız. Bunu sadece kadın milletvekili olduğum için söylemiyorum. Bu ortada net duran bir gerçek. Bizler birçok sorumluluğu bir kenara bırakıyoruz ve partimize odaklanıyoruz. Bunu yapmak zorundayız. Gelecekteki muhtemel tehlikelerin farkındayız. Bizler tarihi yalnızca okuyan, duyan, anlatıldığı şekilde duyanlar değil bundan 50 yıl sonra tarihi yazanlar olarak anılacağız. O yüzden bu çok büyük bir sorumluluk. Bu toprakları seven ve onun için her şeyden vazgeçebileceklerin yazdığı tarih olacak" diye konuştu.

TÜRKİYE'NİN KADER SEÇİMİ

Türkiye'nin kaderini belirleyecek çok önemli bir seçime gidildiğini ifade eden Karaaslan, "Her seçim bu ülkenin kaderini belirledi. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Etrafımızda bizim yanlış yapmamızı bekleyen, bununla da kalmayıp bizi zora sokmak için elinden geleni yapmakta imtina etmeyen hainlere karşı vermiş olduğumuz mücadelenin bir başka versiyonunu gerçekleştiriyoruz. Belki cepheler, cehpeye mermi taşıyan kadınlar yok ama bugün sahada Recep Tayyip Erdoğan'ın bu dünya ve mazlumlar için ne ifade ettiğini kapı kapı dolaşarak anlatan kadınlar var" dedi.

İNCE'YE YÜKLENDİ

AK Parti için yapılan tüm çalışmaların Türkiye için olduğunu belirten Karaaslan, şu şekilde sürdürdü: "Partimiz için yaptığımız her şey ülkemiz için. Bugün bakın muhalefete bir tane gelecek için projelerini, bir konuda da 'AK Parti eksik yaptı biz daha iyisini yapacağız' dediklerini duydunuz mu? Onlar da meydanlarda konuşuyorlar ama bütün hedefleri AK Parti'nin yaptıklarını durdurmak üzerine. Bu mudur siyaset ve vizyon? Bizim hedeflediğimiz şahlanış karşısındaki siyaset anlayışının daha güçlü bir argüman üretmesi gerekmez mi? Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İnce daha önce birkaç kez genel başkanlık için aday oldu. Kendileri oy vermediler. Şimdi millete dönüp oy verin diyorlar. Millet buna oy verir mi? Milletimiz anlatılanlar teraziye koyacak. Hiç şaşmayan terazi yine samimiyetten, dürüstlükten ve şeffaflıktan yana oy kullanacaklar."

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}