Haberler Gerze'de eğlenceli akşam

Gerze'de eğlenceli akşam

Gerze Belediyesi tarafından bu yıl 9.su gerçekleşen Geleneksel Uluslararası Ramazan Etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli sahne performansları ile vatandaşlar, eğlenceli bir akşam yaşadı.

 Gerze'de eğlenceli akşam

1 Haziran’da muhteşem gösterilerle başlayan etkinliklerin ikincisi düzenlendi. Tamamı Gerzeli vatandaşlardan oluşturulan halk oyunları topluluklarının sahne aldığı program büyük beğeni topladı. Yoğun bir katılımın olduğu program halk oyunları, Kafkas halk dansları ve meddah gösterileriyle devam etti. Programı Belediye Başkanı Osman Belovacıklı ve eşi Gülhanım Belovacıklı da beğeniyle izledi.

GURUR KAYNAĞI

Program sonunda konuşan Başkan Belovacıklı, “Gerze Belediyesi Konservatuarı bünyesinde kurduğumuz bu toplulukların en önemli özelliği ise yer alan kişilerin tamamının Gerzeli olması. Hemşehrilerimizin böyle etkinliklerde yer alması bizler için mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Ben öğretmenlerime sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Gerze’ye ve bizlere büyük ivme kazandırdılar. Program bitene kadar kalabalık hiç eksilmedi, bunu başaran ekibimize teşekkür ediyorum. Gerze Belediyesi 9. Geleneksel Uluslararası Ramazan etkinlikleri devam edecek. 8-9 Haziran tarihlerinde yine sizlerle birlikle olacağız” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}