HaberlerMerve Özbey HaberleriOnur Can Özcan'ın haberi Merve Özbey'i kahretti!

Onur Can Özcan'ın haberi Merve Özbey'i kahretti! - Merve Özbey Haberleri

Şile'de dün 5 kişinin içerisinde olduğu teknede denizde kaybolan kişinin genç şarkıcı Onur Can Özcan olduğu öğrenildi. Onur Can Özcan'ın haberini alan şarkıcı Merve Özbey, 'Yalvarıyorum bir yerde nefes alıyor ol' diyerek üzüntüsünü dile getirdi

Onur Can Özcan'ın haberi Merve Özbey'i kahretti!

Şile'de dün sabah saatlerinde 5 arkadaş bir tekne ile denize açılmış ancak bir süre sonra tekne alabora olmuştu. Çevredeki vatandaşlar denize düşen 5 arkadaştan 4'ünü kıyıya çıkarılırken, kıyıya çıkarılan Recep Gülyıldırım'ın (26) hayatını kaybettiği anlaşıldı. Teknede bulunan Levent Sarı (30), Ulaş Sarı (23), Hasan Ekşi (23) sağ olarak kurtarılırken şarkıcı Onurcan Özcan (21) ise denizde bulunamamıştı.

ARAMA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
Jandarma ekipleri, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekipleri, halen kayıp olan şarkıcı Onur Can Özcan'ın bulunması için arama çalışmasına devam ediyor.

Şarkıcı Ferhat Göçer ise Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Son albümde 'Yalnızlığın ezgisi' eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek Onur Can Özcan'ın Şile'de tekne kazasında kaybolduğu haberi geldi. Çok üzgünüm, umarım doğru değildir, kurtulması için dua ediyorum" ifadelerini kullandı.

"YALVARIYORUM BİR YERDE NEFES ALIYOR OL"
Haberi alan şarkıcı Merve Özbey de Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ''Yalvarıyorum bir yerde nefes alıyor ol... Daha çok şarkı yapacaktık seninle! Kardeşimiz tekne kazasında kayboldu... Dualarınızı eksik etmeyin" diyerek takipçilerinden yardım istedi.

 

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}