HaberlerBaşkan Uyar'a teşekkür

Başkan Uyar'a teşekkür

Antalya'da düzenlenen Bocce Türkiye Şampiyonası'ndan iki kupa ile dönen Etyemez Alpaslan Gül Ortaokulu öğrencileri, kendilerinin her zaman yanında olan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Uyar'a teşekkür

BÜYÜK EMEK

Okullararası Bocce Türkiye Şampiyonası Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlendi. Samsun'u temsil eden Alaçam Etyemez Alpaslan Gül Ortaokulu öğrencileri, küçük kızlarda Türkiye ikinciliği, yıldız kızlarda ise Türkiye Şampiyonluğu elde etti. Şampiyon öğrenciler Milli takım antrenör ve beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir'le birlikte Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar'ı ziyaret etti. Antrenör Bozdemir, "Hepsi köy çocuğu olan öğrencilerimiz ailelerine yardım için tütün tarlalarında çalışırken bir yandan da aylarca süren emek sonucunda şampiyonaya hazırlandılar. Kendileri küçük ama yürekleri çok büyük olan bu sporculara desteğini esirgemeyenlere teşekkür ediyorum" dedi.

 

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar ise, "Gençlerimizin spora ve özellikle farklı spor branşlara ilgisi artıyor. Branşlar çoğalınca da ilçemizde farklı spor branşlarından dereceler getiriliyor. Bocce ile yavaş yavaş tanışan ve bu sürede büyük aşama kaydeden Alaçam’da ise çocuklarımızın bu büyük ilgisinin okullarımızda kurulan takımlardan kaynaklandığına inanıyorum. Bocce dalında birinci olan öğrencilerimize milli sporcu vasıfını aldıklarında geleceklerinin parlak olacağını belirtti. Türkiye şampiyonasına renk katan öğrencilerimize başarılar diliyorum ve tebrik ediyorum. Burada emeği geçen, teşvik eden tüm öğretmenlerimize ve antrenörlerimize teşekkür ederim" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}