HaberlerSamsun HaberleriSAMULAŞ'a kalite belgesi

SAMULAŞ'a kalite belgesi - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, 'TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi' belgesi aldı.

SAMULAŞ'a kalite belgesi

SAMULAŞ A.Ş. Genel Merkezi’nde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel,  SAMULAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan ve SAMULAŞ personellerinin katılımı ile " TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi" belgesi ve bayrağı takdim töreni düzenlendi. Belgeyi TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, Başkan Şahin’e takdim etti.

YENİ BİR HEDEFLERİ VAR

Takdim töreninde konuşma yapan Başkan Şahin, “Kurumlarımızın yapmış olduğu hizmetlerde kaliteye önem vermeleri çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman halkımıza en iyi hizmeti vermek amacındayız. Böyle bir amacı gerçekleştirmek içinde atılması gereken adımları yerine getirmek durumundayız. Unutmamak gerekiyor ki kalite yönetim sistemini sürekli yaşayan bir sistem haline getirmemiz gerekiyor. Bu iş ekip işi, yaklaşık bir yılı bulan kalite yolculuğunda inanarak, güzel bir iş başaran ve Büyükşehir Belediyemize bu belgeyi kazandıran ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Artık yeni bir hedefleri var” dedi.

Erol Kaygı ise TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Standartlarının bir dünya standardı olduğunu, Kalite Yönetim Sistemi’nin tasarım aşamasından başlayarak, üretim ve hizmet sunumlarının tüm aşamalarını kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir standart olması yönü ile diğer standartlardan farklılıkları olduğunu dile getirdi.

Takdim töreni “TSE ISO - 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi" bayrağının SAMULAŞ’ta göndere çekilmesinin ardından sona erdi.

SIRADAKİ HABER
}