HaberlerSamsunspor Haberleriİsmail Uyanık'a desteğe devam

İsmail Uyanık'a desteğe devam - Samsunspor Haberleri

Başkan İsmail Uyanık ve ekibi, belediye başkanlarına ziyaretlerini sürdürdü. Ziyaret edilen Osman Genç, Erdoğan Tok ve Hasan Togar, yeni yönetime başarı dileyip, kulübün yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti

İsmail Uyanık'a desteğe devam

DAHA İYİ OLACAK

Samsunspor Başkanı  İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret turuna devam ediyor. İsmail Uyanık ve beraberindekiler dün de Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ı makamlarında ziyaret etti. Oldukça samimi ortamlarda geçen ziyaretlerde başkanlar Uyanık ve ekibine güvendiklerini ifade etti. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "İnanıyorum ki hem Samsun hem de  Samsunspor için yarınlar bugünlerden çok daha iyi olacaktır. Daha önce kapalı otoparkımızı Samsunsporumuza tahsis ederek, şehrimize bir mesaj vermek ve kulübümüze destek ateşini yakmak istedik. Bunun yanında çok önemli gördüğüm 'Geçmişten Günümüze Samsunspor' kitabını çıkardık. Yine Samsunspor Anıtı projesini ortaya koyduk. İnşallah bundan sonra da şehrimizin en önemli markası olan Samsunspor'a desteğimiz sürecek" dedi.

EN ÖNEMLİ MARKA

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise, "Yeni başkanımız ve ekibini belediyemizde ağırlamaktan sonsuz mutluluk duyuyoruz. Samsunspor adına başarılı işlere imza atmış İsmail Uyanık'ı yeniden kulübümüzün başında görmek sevindirici. Hepimizin ortak değeri Samsunsporumuzu yeniden hak ettiği yerlere getireceğine inancımız tam. Bizlerde bu şehrin en büyük ve önemli marka değeri ve sevdası olan Samsunsporumuz için geçmişte olduğu gibi gelecekte de ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" şeklinde konuştu. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da desteklerinin süreceğini belirterek, "Şehrimizin takımı, markası gururumuz Samsunsporumuz eski günlerine en kısa zamanda kavuşacağına inancımız tamdır. Bizler dün olduğu gibi bugünde, yarında her zaman her yerde takımımızın yanındayız. Başkanımız Sayın İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyelerini bir kez daha tebrik eder, başarılar dilerim" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}