HaberlerSamsun HaberleriCamadan'dan söz

Camadan'dan söz - Samsun Haberleri

Esnafla bir araya gelen MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, kendisine iletilen sorunların tümünü not alarak, Meclis'e girmesi durumunda hepsi ile ilgileneceğinin sözünü verdi.

Camadan'dan söz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına hız verdi. Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Camadan, aynı zamanda da esnafın sorunlarını dinledi.

OYLARA TALİBİZ

Camadan, kendisine iletilen sorunların tümünü not aldı ve Meclis’e girmesi durumunda hepsi ile ilgileneceğinin sözünü verdi. Yaptığı ziyaretlerde özellikle 24 Haziran’daki seçimin önemine değinen Camadan, “24 Haziran’da sıradan bir seçime gitmiyoruz. Ülkemiz için gerçekten büyük önem taşıyan, hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir karar vereceğiz. Bu nedenle ben öncelikle tüm halkımızın sandığa gitmesini ve vatandaşlık görevini en doğru şekilde yerine getirmesini kendilerinden rica ediyorum. MHP olarak Meclis’te Samsun’u daha güçlü temsil edilmek ve hem ülkemizi hem de şehrimizi ilgilendiren kararlarda söz sahibi olabilmek için halkımızdan destek bekliyoruz. Amacımız; Samsunluluk ruhunu Meclis’te ön plana çıkartabilmek. Bunun için de halkımızın oylarına talibiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}