HaberlerBoynumuzun borcu

Boynumuzun borcu

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Milletimize hizmet etmek, milletimizin duyduğu güveni boşa çıkarmamak boynumuzun borcu' dedi

Boynumuzun borcu

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor. Her gün bir ilçede çeşitli programlara katılan Kırcalı, vatandaş ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Terme’de çeşitli sivil toplum kuruluşları, esnaf, vatandaş ve AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Milletvekili Kırcalı, iftar vaktinde vatandaşlara yemek dağıttı ve vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.

HİÇ EĞİLMEDİK

AK Parti döneminde yaşanan demokratikleşme ve kalkınma hamlesiyle Türkiye’nin çehresinin değiştiğini ve milletin yüzünün güldüğünü belirten Kırcalı, “Toplumuzun her kesimi insan hakları ve hürriyetlerinden azami seviyede faydalanma imkanı yakaladı. AK Parti olarak kurulduğumuz günden beri Türkiye’nin hedeflerinin, beklentilerinin, gelecek hayallerinin ve milletimizin büyük ideallerinin temsilcisi olduk. Hiçbir güç odağının aziz milletimizin kutlu yürüyüşüne engel olmasına şimdiye kadar izin vermedik, bundan sonra da asla vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE İÇİN YOLLARDAYIZ

Yeni dönemde ekonomisi daha büyük ve refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye modeli çizen Kırcalı, “24 Haziran seçimleri için yine milletimizin huzurundayız. AK Parti olarak 2002’den bu yana yaşadığımız büyük demokratik dönüşümün oluşturduğu siyasi olgunluk, bilgi ve tecrübe birikimimizle, hepsi birbirinden değerli, yetişmiş kadrolarımızla yeni dönemde de ülkemize ve milletimize yeni bir hamle yaptıracak zorlu hedeflere koşmak için hazırız. Milletimizin bizlere verdiği güç ve yüklediği yönetme sorumluluğunun bilinciyle; 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatandaşlarımızın refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıkıyoruz” dedi.

İSTİKRARIN GARANTİSİ

Kırcalı, sözlerini şöyle tamamladı: “ Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelmiş bulunan AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır, tutamayacağı sözleri vermez. AK Parti bu şekilde siyasetin itibarını yükseltmiş ve insanımız siyasete güven duymaya başlamıştır. Bundan sonra da insanımızın duyduğu güveni boşa çıkarmamak ve siyasetin itibarını yüksekte tutmak boynumuzun borcu olacak.”

SIRADAKİ HABER
}