HaberlerEskişehir HaberleriVali Çakacak, EESOB yönetimini ziyaret etti

Vali Çakacak, EESOB yönetimini ziyaret etti - Eskişehir Haberleri

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (EESOB) ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, yapılan çalışmalar hakkında Ekrem Birsen'den bilgi aldı.

Vali Çakacak, EESOB yönetimini ziyaret etti

Ekrem Birsen'in başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu üyelerine 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunan Vali Çakacak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ni, sosyal ve ekonomik hayatta etkin rol oynayan; birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşmanın örneklerini en güzel şekilde gösteren kurumlardan biri olarak değerlendirdi.
Devletimizin esnaf ve sanatkarlara büyük önem verdiğini bildiren Vali Çakacak, ülkemizdeki ekonomik ve sosyal kalkınmanın dengeli biçimde sağlanmasında ve sürdürülmesinde aktif rol oynayan tüm esnaf ve sanatkârlara teşekkür etti. Vali Çakacak, devlet olarak her zaman esnafın yanında olduklarının altını çizerek, başarılar diledi.
Yönetime yeniden seçilerek güven tazelediklerini dile getiren Başkan Birsen de, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, 'Çalışmalarımızda Valimizi yanımızda görmek, desteğini hissetmek esnafımıza güven veriyor, mutlu ediyor' dedi.

SIRADAKİ HABER
}