HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Karaosmanoğlu, muhtarlarla iftarda buluştu

Başkan Karaosmanoğlu, muhtarlarla iftarda buluştu - Kocaeli Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaelili muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Karaosmanoğlu, muhtarlarla iftarda buluştu

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı'nın organize ettiği geleneksel iftar programında Kocaeli'deki muhtarlarla bir araya geldi. AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy'un da katıldığı iftar programında bir konuşan Başkan Karaosmanoğlu, 'Hep birlikte vatandaşımızın hizmetkarıyız. Mahallemizin huzuru için çalışıyoruz. Bizler model olacağız. Muhtarlarımız dert babası ve dert anasıdır. Halkımızın duasını almak ilk hedefimizdir. Muhtarlarımız proje hayal etsin ve Büyükşehir olarak hayata geçirelim' dedi.
Kocaeli'ndeki tüm muhtarlar ve muhtar derneklerinin yanı sıra, 12 ilçe belediyesinin ilgili koordinatörlerin de yer aldığı iftar programında konuşmasını sürdüren Başkan Karaosmanoğlu, 'Muhtarlarımızı çok önemsiyorum ve her daim iletişim halindeyim. Kentimize yapılan her hizmeti beraber gerçekleştiriyoruz. Kocaeli'deki muhtarlarımızın yanındayız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da sizlerin yanında. Vatandaşını dinleyen ve yardımcı olan her muhtarımız gönüllere dokunuyor. Bizler de insanımızla kucaklaşmış muhtarlarımızı çok seviyoruz' diye konuştu.
'Bana ulaşamayan muhtarımız yoktur' diyen Başkan Karaosmanoğlu, '14 yıl önce söylediğimiz birçok projemizi hayata geçirdik. Eksikliklerimizi de tamamlamaya çalışıyoruz. Çok şükür susuz ve yolsuz köyümüz kalmadı. Muhtarlarımıza görevleri boyunca başarılar diliyorum. Cennet gibi bir ülkede cennet gibi kenti yaşıyoruz. Muhtarlarımızdan ricam kurduğunuz tüm hayalleri bize iletin. Birlikte hayata geçirelim. En güzel hizmetleri muhtarlarımızla birlikte yapacağız' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}