HaberlerSamsun Haberleri İstikrar sağlanacak

İstikrar sağlanacak - Samsun Haberleri

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, 24 Haziran'dan sonra Türkiye'nin Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğini söyledi.

 İstikrar sağlanacak

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP)  Samsun  Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesi’nde devam etti. İlçe Başkanı Cavit Yıldırım ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştiren Okan, “Ülkemizin bulunduğu coğrafyada lider ülke vizyonuna ulaşmasını istemeyen dış güçler ve onların içerdeki maşaları, 15 Temmuz gecesi yapamadıklarını ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ülkemiz üzerinde ekonomik saldırılardan en çok etkilenen ise esnaflarımız. 24 Haziran'dan sonra parti beyannamemizde yer alan ekonomik desteklerle esnaflarımızı rahatlatacağız. Cumhur İttifakı'yla birlikte 2023 yılına kadar ekonomide istikrarlı döneme gireceğiz” diye konuştu.

MECLİS’İN ÖNEMİ BÜYÜK

Okan, Canik Belediyesi’nin Başalan Mahallesi'nde düzenlediği Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in de yer aldığı iftar programına Cumhur İttifakı'nın özüne uygun şekilde katıldı. İftar sonrası halka hitap eden Okan, Cumhur İttifakı'nın millet aklı olduğunu vurgulayarak, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman devletimizin ve milletimizin çimentosu görevini üstlenmiştir. Ülkemizi 15 Temmuz’da işgal etmeye teşebbüs eden hainlere karşı Yenikapı ruhuyla Cumhur İttifakı'nda yer aldık. Ülkemizin istikrarı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı adayımız olarak gösterdik. Yeni dönemde Meclis’in önemi büyük. Vatandaşlarımız, partimizi Meclis’te güçlendirirse, Milliyetçi Hareket’in her neferinin şehrinin ve ülkesinin dertleriyle dertleneceğini ve çözüm için sonuna kadar mücadele edeceğinin sözünü veriyoruz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}