HaberlerSamsun Haberleri Şehitlerin hesabı sorulsun

Şehitlerin hesabı sorulsun - Samsun Haberleri

Türkiye Harp Malulu ve Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, 'Artık Kandil'e girilsin, şehitlerimizin hesabı sorulsun ve terör bitirilsin' dedi.

 Şehitlerin hesabı sorulsun

Türkiye Harp Malulu ve Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği  Samsun  Şubesi, son olarak Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde yapılan terör saldırısı sonucunda üç askerin şehit olması nedeniyle açıklama yaptı. Dernek binasında konuşan Başkan Necati Yılmaz, "Hain terör örgütünün son günlerde yapmış olduğu saldırılar, ülkemiz üzerinde oynanan oyunların tekrar sahneye konmak istendiğini gösteriyor. Artık Kandil'e girilsin, hainlerin kökü kazınsın ve terör bitirilsin. Şimdiye kadar verilen canların hesabı sorulsun" ifadelerini kullandı.

TÜRK ORDUSUNUN NEFERLERİ

Türkiye'nin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlerin amacına ulaşamayacağını belirten Yılmaz, "Türk milleti ve Türk ordusu, ülkesinin üzerine oynanan tüm kirli oyunları her zaman bozdu. Ordumuzun terörle mücadelesi her zaman Türk milletini onurlandırdı. Türk milletinin her ferdi şanlı Türk ordusunun bir neferi. Bu sebeple, şanlı ordumuz ve mensuplarının moral ve motivasyonunu bozacak en küçük cümleden kaçınılmalı" şeklinde konuştu.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}