HaberlerBilecik HaberleriYenipazar'da Selim Yağcı Parkı çocukların hizmetine girdi

Yenipazar'da Selim Yağcı Parkı çocukların hizmetine girdi - Bilecik Haberleri

Bilecik'in Yenipazar ilçesine yaptırılan Selim Yağcı Parkı, düzenlenen törenle çocukların hizmetine girdi.

Yenipazar'da Selim Yağcı Parkı çocukların hizmetine girdi

Yenipazar ilçesinde verilen iftar yemeğinin öncesinde gerçekleştirilen açılış törenine Yenipazar İlçe Kaymakamı Kadir Duman, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Ahmet Çağlayan, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
'Parkımız Yenipazarlı çocuklarımıza ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun''
Törende konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi olarak Yenipazar'a güzel bir çalıştırma gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ''Diğer ilçelerimizle olduğu gibi Yenipazar ilçemiz belediye başkanları ile devamlı bir araya geliyoruz. Belediye Başkanımız İlhan Özden'in Yenipazar'lı çocuklarımız için böyle güzel bir talebi oldu. AK Parti milletvekili adayımız ve gönüllerin başkanı Selim Yağcı da sağ olsun böyle bir çalışmayı başlattı ve bugün tamamlayarak birlikte hizmete açtık. İnşallah buradaki kardeşlerimize ve çocuklarımıza hayırlı ve uğurlu olur'' ifadelerini kullandı.
Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden ise, Yenipazar olarak güzel ve önemli bir günü yaşadıklarını belirterek, 'Bugün gerçekten çok mutluyuz. Öncelikle bizlere, şehrimize ve çocuklarımıza böyle bir parkı hediye eden eski Bilecik Belediye Başkanımız ve AK Parti Milletvekili Adayı Selim Yağcı ağabeyimize çok teşekkür ediyorum. Yenipazar'ımız, komşu belediyeler ve il belediyemizin katkılarıyla güzelleşiyor ve gelişiyor. Ben bu parkın çocuklarımıza ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum'' dedi.

SIRADAKİ HABER
}