HaberlerEsnafa 'devlet' sözü

Esnafa 'devlet' sözü

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim beyannamelerinde çiftçi ve esnafa yönelik vaatlerin 'Devlet' sözü olduğunu vurguladı.

Esnafa 'devlet' sözü

Samsun'un Çarşamba İlçesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, halkın MHP'ye büyük ilgisi olduğunu belirtti. Çarşamba Kapalı Pazarı'ndaki esnafa hayırlı işler dileyen Okan, "Ülkemizi kalkındırmanın ilk adımı üretimden başlıyor. Çiftçilerimiz gerçekten büyük zorluk içinde üretim yapmaya çalışıyor. Bu da pazarda vatandaşlarımızın cebine yansıyor. Partimizin öncelikli hedefi, ekonomik sıkıntılar içerisindeki çiftçimizi ve esnafımızı borç sarmalından kurtarmak" diye konuştu.

CANLA BAŞLA ÇALIŞACAK

Erdem Okan, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ve Meclis’te güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi için destek isteyerek, "Ekonomimizin temel taşları esnaflarımız için geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı vereceğiz. Staj, çıraklık ve askerlik sürelerinin emeklilik hizmetine sayılmasını sağlayacağız. Vergi ve prim yükünün azaltılmasını, asgari ücretten vergi alınmamasını ve emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi hayata geçireceğiz. Seçim beyannamemizde esnaflarımıza verdiğimiz vaatler, bir 'devlet' sözüdür. TBMM çatısı altında güçlü bir MHP bu taahhütleri yerine getirmek için canla başla çalışacaktır" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}