Haberler Haber Medya'dan ödül

Haber Medya'dan ödül

Liselerarası 19 Mayıs Bilgi ve Genel Kültür Yarışması'nda birincilik kazanan Samsun Özel Final Okulları öğrencileri, Haber Medya Grubu'nda düzenlenen törenle ödüllendirildi.

 Haber Medya'dan ödül

Haber Medya Grubu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yakın Doğu Üniversitesi işbirliği ile geleneksel olarak düzenlenen, 153 devlet lisesi ve 34 özel liseyi kapsayan Liselerarası 19 Mayıs Bilgi ve Genel Kültür Yarışması'nda,  Samsun  Özel Final Okulları öğrencileri il birincisi oldu.  Borsan  Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve  Haberaks TV  Kültür Etkinlikleri Koordinatörü Şakir Demirci tarafından, öğrenciler Berkay Semiz ve Baran Altun'a başarı belgesi ve madalya takdim edildi.

GELECEK SİZLERE EMANET

Ülkenin geleceği için gençlerin çok önemli olduğunu vurgulayan Şenocak, "Başarılarınızla gurur duyuyoruz, ülkemizin geleceği sizlere emanet. Sizler ileriye gittikçe biz de ilerleyeceğiz" dedi. Demirci ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yakın Doğu Üniversitesi'ne işbirlikleri nedeniyle teşekkür etti.

Okul yönetimine de başarıları nedeniyle plaket hediye edilirken, Yakın Doğu Üniversitesi yetkilisine ise teşekkür plaketi verildi. Öğrenciler, yarışma ödülü olarak ise KKTC'de bir haftalık kültür ve tarih gezisine katılacak

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}