HaberlerMAFEN'de lig heyecanı

MAFEN'de lig heyecanı

MAFEN Eğitim Kurumları'nda, Edebiyat Şampiyonlar Ligi heyecanı yaşanıyor.

MAFEN'de lig heyecanı

"Sınavlara hazırlık aşamasında edebiyat bilgilerini nasıl daha kalıcı ve etkin bir şekilde öğrencilere aktarırım" diye kafa yoran MAFEN Eğitim Kurumları Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni Mustafa Topal, öğrencilere anlattığı dersi farklı yöntemlerle renkli hale getiriyor.

ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLİYOR

Konuları hatırlama amaçlı ve ders kazanımlarını ölçmeye dönük yapılan Edebiyat Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında en çok doğru cevap veren adaya 4 puan, en az doğru cevap veren adaya ise bir puan verilip, her hafta bu karşılaşmalar düzenli olarak yapılıyor. Yılsonuna kadar devam eden karşılaşmalarda ipi birincilikle göğüsleyen öğrenciye altın ödülü ve çeşitli hediyeler veriliyor.

DEVAM EDECEK

Yarışmayı düzenleyen Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Topal, “Türk edebiyatı, dersi bol tekrar yapılması gereken ve unutulmaya müsait bir ders. Dersin hareketliliğini koruması ve bilgilerin canlı tutulması amacıyla Edebiyat Şampiyonlar Ligi’ni düzenledik. Bu sayede öğrencilerin başarı seviyelerinde artış oldu. Severek yaptığım bu yarışmada, benden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen MAFEN Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Güner Aydemir’e ayrıca teşekkür ederim. Bu yarışma önümüzdeki yıllarda da devam edecek” şeklinde konuştu. mafen  


SIRADAKİ HABER
}