Haberler Milliler Hırvatistan yolcusu

Milliler Hırvatistan yolcusu

Samsun'da çalışmalarını tamamlayan milli takım Hırvatistan'da yapılacak ortak kamp çalışmaları için bu ülkeye gitti. Milliler yolculuk öncesi basketbol oynayarak keyifli vakitler geçirdi.

 Milliler Hırvatistan yolcusu

Balkan Şampiyonası'ndan birinci olarak dönen Türkiye Judo Milli takımı Hırvatistan'da yapılacak Uluslararası Ortak Kamp öncesinde Samsun'da ter idmanı yaptı. Türkiye Judo Milli Takımı ve Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi sporcuları Atatürk Spor Salonu'nda yapılan antrenman sonrasında basketbol maçı yaptı. Milli takım ve Samsun TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu,"Balkan Şampiyonası’nda takım olarak birinci olmamız ve bireysel başarılar Avrupa Şampiyonası öncesinde bize moral oldu. Ay-Yıldızlı forma ile Avrupa Şampiyonasında hedefimiz yine takım olarak şampiyon olmak. Avrupa Şampiyonası'nda da ses getireceğimize inancımız sonsuz" dedi.

GURUR VERİCİ...

Balkan Şampiyonası'nda 60 kiloda ikinci olan Enes Uysal," Benim asıl amacım Avrupa Şampiyonu olmak. Balkanlar da ikinci olmak benim için büyük moral oldu. Milli takım adına böyle başarılara imza atmak benim için gurur vericidir"dedi.

SIRADAKİ HABER
}