HaberlerSamsun HaberleriBaşarıda çalışanların rolü büyük

Başarıda çalışanların rolü büyük - Samsun Haberleri

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, çalışanların gösterdiği özveri ve çabanın, grubun başarısında önemli bir rolü olduğunu söyledi

Başarıda çalışanların rolü büyük

Borsan Grup bünyesindeki şirketlerin yöneticileri ve personeli, Atakum Münir'in Yeri Balık Lokantası'nda düzenlenen iftar organizasyonunda buluştu. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, iftar vesilesiyle çalışanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek, "Çalışanların gösterdiği özveri ve çaba, Borsan Grup'un başarısında önemli bir role sahip" ifadelerini kullandı.

BORSAN'I AĞIRLAMAK ONUR

Misafirlerle tek tek ilgilenen Münir'in Yeri Balık Lokantası'nın sahibi Fevzi Münir Güler ise, "Borsan Grup'u mekanımızda ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyduk. Aynı gecede Valiliğin organizasyonuna da ev sahipliği yaptık ve serviste hiçbir eksiklik yaşamadan, alnımızın akıyla işimizi tamamladık" dedi.

İftar organizasyonuna Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in yanı sıra Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hacı Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak, Borsan Kablo CEO'su Arbek Akay, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ve Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Remzi Karşı, Medicana Samsun Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Küsdül, Haber Medya Grubu yöneticileri ve çok sayıda çalışan katıldı.

 

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}