HaberlerErzurum HaberleriVali Azizoğlu Şehit Aktepe'nin yakınlarıyla iftar sofrasında buluştu

Vali Azizoğlu Şehit Aktepe'nin yakınlarıyla iftar sofrasında buluştu - Erzurum Haberleri

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Zeytin Dalı Harekâtında terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit olan Piyade Teğmen Ahmet Aktepe'nin yakınlarıyla iftar sofrasında bir araya geldi.

Vali Azizoğlu Şehit Aktepe'nin yakınlarıyla iftar sofrasında buluştu

Erzurum'un Tortum İlçesine bağlı Şenyurt Mahallesinde ikamet eden aileye misafir olan Vali Azizoğlu, şehit yakınlarıyla yakından ilgilendi. 'Sizler şehidimizin bizlere bıraktığı emanetlersiniz' diyen Vali Azizoğlu, 'Sizlerin sorunları bizim sorunumuzdur. Onları çözmek içinde elimizden ne geliyorsa yapmak öncelikli görevimizdir' dedi
Ramazan ayında şehit yakınlarıyla birlikte iftar sofrasında bulunmanın önemine değinen Vali Azizoğlu, 'Rahmetin, yardımlaşmanın, hoşgörünün, birbirimizi daha fazla sevebilmenin yoğunlaştığı bir ayda bulunuyoruz. Onun için istedik ki bu güzel ayda sizlerle birlikte iftar sofrasında bulunalım' ifadelerini kullandı.
İftar yemeğinin ardından Vali Azizoğlu, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek hasbihal etti. İftar programına Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'ın eşi Fatma Şeyma Akdağ, Vali Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu, Tortum Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, Tortum Belediye Başkanı Hasan Çakmak, şehit yakınları katıldı.

SIRADAKİ HABER
}