HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Eserler, başarı belgemiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Eserler, başarı belgemiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Ülkemize 16 yıldır kazandırdığımız eserler, milletimiz nezdindeki başarı belgemizdir' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Eserler, başarı belgemiz'

6 Haziran Çarşamba günü aniden rahatsızlanarak hastaneye giden ve burada yapılan muayene ve tahlillerin ardından safra kesesinde oluşan sağlık sorunu nedeniyle başarılı bir operasyon geçiren AK Parti  Samsun  Milletvekili  Fuat Köktaş, doktorunun gerekli gördüğü istirahati evinde geçirdik. Köktaş, daha önceden planlanan iftar programı için istirahatine ara vererek,  Samsun  Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından verilen iftar programına katıldı.

ONLARIN DERTLERİ FARKLI

AK Parti'nin işinin sadece Türkiye’ye eser kazandırmak, milletine hizmet etmek olduğunu belirten Milletvekili Köktaş, “Ülkemize 16 yıldır kazandırdığımız eserler bizim milletimiz nezdindeki başarı belgemizdir. İnşallah 24 Haziran'dan sonra daha büyük eserler kazandırmak, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkarmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Fakat bakıyoruz, muhalefet partilerinin çıkarmış olduğu adaylar ancak ‘satacağız, yıkacağız, kapatacağız’ diyorlar. Ciddi bir projeleri, yapacakları çalışma yok. Soruyorum sizlere; yıkmakla, satmakla, kapatmakla bir ülke kalkınabilir mi? Bunların dertleri Türkiye’yi 2002 yılı öncesine götürmek. Şimdi AK Parti iktidarları ile yapılan dev hizmetlerle her alanda huzur ve refah var. Eksiklikler olabilir, bunları da bugüne kadar yaptığımız gibi milletimizin büyük desteği ile yine AK Parti ve onun kadroları yapar” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}