Haberlerİttifakla hedefler yakın

İttifakla hedefler yakın

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, 'Cumhur İttifakı'nın, ülkemizi 2023 yılında 'Lider Ülke Türkiye' hedefine ulaştıracağına inanıyoruz' dedi

İttifakla hedefler yakın

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmalarına devam ediyor. Okan, Canik İlçesi’nde Eski Sanayi Sitesi ile bir araya geldi ve esnafın sorunlarını dinledi. Usta, esnafın sorunlarını çözecek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu ifade etti.

ÇÖZÜM HAZIR

Okan, “Samsunluluk ruhuna sahip isimlerle şehre hizmet için yola çıktık. Ekonomimize katma değer katan esnaflarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Çözüm önerilerimiz hazır. Geçmiş hizmetlere borçlanma hakkı, vergi ve prim yükünün hafifletilmesi ve emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerini çözüme kavuşturmak için hemşehrilerimizden partimizi Meclis’e güçlü şekilde gönderme teveccühünde bulunmaları için çalışıyoruz” dedi.

LİDER ÜLKE HEDEFİ İÇİN

MHP Canik İlçe Teşkilatı’nın iftar programına da katılan Okan, Türkiye'nin tarihin en önemli seçimine gittiğini ifade ederek, “Cumhur İttifakı'nın, ülkemizi 2023 yılında ‘Lider Ülke Türkiye’ hedefine ulaştıracağına inanıyoruz. Halkımıza, ülkemizdeki yatırımların artmasını ve ekonomik refaha ulaştıracak vaatlerimizi anlatıyor ve destek istiyoruz. Vatandaşlarımızın sahada bize gösterdiği teveccühten dolayı mutluyuz. İnanıyorum ki hemşehrilerimiz, 24 Haziran'da Milliyetçi Hareket Partisi’ni Meclis’e sayısal olarak güçlü bir şekilde gönderecek” şeklinde konuştu.

ÖDÜL TAKDİM ETTİ

İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi'ndeki esnaf ve vatandaşlarla teravih namazı öncesi sohbet eden Okan, Yavuz Selim Mahallesi'nde Karadeniz Bölgesi Roman Hakları Koruma Federasyonu’nun (KARFED) düzenlediği Şehit Piyade Er Umut Bulut Voleybol Turnuvası'nın finalini izledi. Okan, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve MHP İl Başkanı Taner Tekin ile birlikte dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}