Haberler MHP sorunları çözer

MHP sorunları çözer

Emniyet mensuplarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için çalıştıklarını ifade MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, 'Meclis'te daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir' dedi

 MHP sorunları çözer

MHP 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında emniyet mensuplarımızı ziyaret etti. Kendilerine görevlerinde başarı dileyen ve sorunlarını dinleyen Camadan, özellikle emniyet mensuplarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için MHP olarak çalıştıklarını söyledi.

DESTEK BEKLİYORUZ

Emniyet teşkilatımızın bu sorunlarının seçim beyannamelerinde de yer aldığını vurgulayan Camadan, Emniyet çalışanlarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, üniversite mezunu polislerimizin ek göstergesinin 3600’e yükseltilmesi ve haftada 40 saat üzerindeki çalışmaları için fazla mesai ödenmesi konusu seçim beyannamemizde bulunuyor. Meclis’te daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir. Bu nedenle 24 Haziran seçimlerinde tüm emniyet teşkilatımızın desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}