HaberlerİYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar: 'Türkiye kazanacak'

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar: 'Türkiye kazanacak'

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, 'Türkiye yüzünü güneşe dönecek ve iyiler kazanacak, Türkiye kazanacak' dedi.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar: 'Türkiye kazanacak'

İYİ Parti  Samsun  Milletvekili Adayı  Bedri Yaşar, Salıpazarı İlçesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yaşar, Türkiye’nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirtti.

SORUNLARI DİNLEDİ

İlk olarak İYİ Parti Salıpazarı İlçe Başkanlığı’na gelen Yaşar, burada bir süre partilileri ile sohbet ettiler. Daha sonra Yaşar, ilçe yöneticileri ile birlikte esnaf gezisi yaptı. Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen Yaşar, sorunların çözümü için kendilerinin ve partilerinin önerilerini anlatarak, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener ve kendileri için destek istedi. Yaşar, Türkiye’nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirterek, “İYİ Parti ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulabilmesi için yola çıkan iyi insanlardan oluşmuştur. Ülkemizi demokrasi, kalkınma, hukuk, sanayileşme yolunda sürekli ileri götürecek kadro İYİ Parti’dedir. Biz diyoruz ki Türkiye yüzünü güneşe dönecek ve iyiler kazanacak, Türkiye kazanacak” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}