HaberlerGaziantep HaberleriŞehitkamil'de şehit, gazi, dul ve yetimlerin yaşadığı sorunlar konuşuldu

Şehitkamil'de şehit, gazi, dul ve yetimlerin yaşadığı sorunlar konuşuldu - Gaziantep Haberleri

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şube Başkanlığına seçilen Cebbar Cücük'ü ağırladı. Ziyarette şehit yakını, gazi, dul ve yetimlerin yaşadığı sorunlar konuşuldu.

Şehitkamil'de şehit, gazi, dul ve yetimlerin yaşadığı sorunlar konuşuldu

Yapılan seçim sonrası göreve yeni başlayan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cebbar Cücük ve yönetim kurulu üyeleri, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette şehit, gazi, dul ve yetimlerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu. Dernek Başkanı Cebbar Cücük şehit, gazi, dul ve yetim ailelere yaklaşımı dolayısıyla Başkan Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür etti. Başkan Rıdvan Fadıloğlu ise yeni seçilen Başkan Cebbar Cücük ve yönetim kurulu üyelerine yürütecekleri çalışmalarda başarı diledi.
'Memleketimize hayırlı hizmetler yapacağız'
Ziyarette açıklamalarda bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, birlik ve beraberliğin önemine işaret etti. Fadıloğlu, 'Türkiye'deki en eski derneklerden biri olan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şubesi'nde bir görev değişikliği oldu. Bugün yeni yönetim ile beraberiz. Öncelikle yeni Başkan Sayın Cebbar Cücük'ün şahsında tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı kutluyorum. Allah, hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sivil toplum kuruluşlarıyla belediyeler bir arada olduğu müddetçe, bu memlekete hizmet edecek herkes tek çatı altında toplanınca yapılamayacak hiçbir şey yok. Bu tek çatı nedir? Öncelikli olarak Türkiye daha sonra da Gaziantep bayrak şemsiyesi altında birleşmektir. Allah, kendilerinden razı olsun, daha önceki yöneticilerimizle birlikte Gaziantep'e hep birlikte hizmet ettik. İnşallah yeni seçilen yönetim ile birlikte de memleketimize hayırlı hizmetler yapacağız. Konuklarımızın şahsında şimdiden tüm şehit yakını, gazi, dul ve yetimlerin Ramazan Bayramlarını yürekten kutluyorum' şeklinde konuştu.
'Başkanımız her konuda bize destek oluyor'
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Gaziantep Şube Başkanı Cebbar Cücük, 'Başkanımıza, bizi makamında kabul ettiği için dernek adına teşekkür ederim. Başkanımız her konuda bize destek oluyor. Biz de her zaman Başkanımızın yanındayız. Allah, Başkanımızı başımızdan eksik etmesin' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}