HaberlerBoynumuz bükük kalır

Boynumuz bükük kalır

MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, 'Biz verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı iddia ediyoruz. Eğer durmaz isek o zaman Samsun halkı karşısında boynumuz bükük kalır' dedi

Boynumuz bükük kalır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafını ziyaret etti. Camadan, esnafla sohbet edip, sorunlarını dinleyen ve çözüm üretilmesi konusunda ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi.

GÜÇLÜ MHP ŞART

Camadan, “Grup Başkanvekilimiz Erhan Usta, Meclis’te sanayi esnafımızın sorunlarını sürekli dile getirmiştir. Ancak tek başına Usta bazen sorunların giderilmesi konusunda yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle her zaman vurguladığımız gibi Meclis’teki MHP’li vekil sayısını arttırmamız gerekiyor. Sadece sanayi esnafımızın değil, tüm esnaf kesimimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Göreve talip olduğumdan bu yana söylediğim gibi sorunların çözümü konusunda Meclis’te daha güçlü bir MHP grubu oluşturmalıyız. Bunun için de 24 Haziran seçimlerinde değerli Samsun halkından destek bekliyoruz. Halkımızın bize vereceği oylarla Meclis’te eli güçlü bir Samsun olacak. Biz verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı iddia ediyoruz. Eğer durmaz isek o zaman Samsun halkı karşısında boynumuz bükük kalır” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}