HaberlerSamsunspor HaberleriAli Reşat Çağan Haber'e konuştu: Hedef, doğruyu bulmak

Ali Reşat Çağan Haber'e konuştu: Hedef, doğruyu bulmak - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, çalışmalarına başladığını belirterek, 'Hem teknik heyetimizi oluşturmak, hem de futbol takımını kurmak için çalışmalarımıza başladık. Eski futbolculardan kurulu oluşumla birlikte en doğru kararı vermek için fikir birliği yapıyoruz' dedi.

Ali Reşat Çağan Haber'e konuştu: Hedef, doğruyu bulmak

BUGÜN GELİYOR

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın anlaşma sağladığı Sportif Direktör  Ali Reşat Çağan, çalışmalarına başladı. Bugün de Samsun'a gelecek olan Çağan, futbol üst akılı olan Celil Sağır, Serkan Aykut, Cenk İşler ve Ercan Koloğlu'yla birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürecek. Anlaşmanın iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Çağan, "İmzaları kalbimize attık ve çalışmalara başladık. Yarın da (bugün) Samsun'a geleceğim. Resmi olarak imzaları da başkanımız da Samsun'a geldiğinde, atarız, o kısım çok önemli değil" diye konuştu.

GÜZEL İŞLER OLACAK

Samsunspor Sportif Direktör Ali Reşat Çağan, "Tabiki teknik ekip olmadan takım olmaz, takım olmadan hoca olmaz. Bunun için ikisi için de görüşmeler yapıyoruz. Çok aceleci davranmadan bizi geleceğe de taşıyacak isimler üzerinde yoğunlaşıyoruz. Burada üst akıldaki Samsunsporlu oyuncuların katkısı da önemli. Cenk zaten futbolculuk zamanında birlikte çalıştığım bir oyuncuydu. Diğerleri de oldukça önemli isimler. Güzel işler olacak. İnşallah bizlere inananlara mahcup olmayız.  Samsunspor büyük bir camia ve her alanda öne çıkmalı. Bunun mücadelesini vereceğiz" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}