Haberler'Bahar Şenliği'ne davet

'Bahar Şenliği'ne davet

Ayvacık Ziraat Odası tarafından geleneksel hale getirilen 'Bahar Şenliği', yarın gerçekleştirilecek. Oda Başkanı Erdal Avcı, 'Geleneksel hale getirdiğimiz ve 6'ncısını düzenleyeceğimiz etkinliklerinize tüm Samsunlu hemşehrilerimizi bekliyoruz' dedi

'Bahar Şenliği'ne davet

Ayvacık Ziraat Odası tarafından geleneksel hale getirilen 'Bahar Şenliği''nin 6'ncısı yarın, Ramazan Bayramı'nın ilk günü gerçekleştirilecek. Ayvacık'taki Hapan Boğazı mevkiinde saat 13.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılacak etkinliklerde sanatçılar da sahne alacak.

DOLU DOLU GEÇECEK

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, "Bu yıl 6'ncısını düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale gelen 'Bahar Şenliği' yine dolu dolu geçecek. Halk oyunları gösterilerinin yanı sıra halk müziği sanatçılarımız sahne alacak. Sanatçıların türküleriyle coşku doruğa ulaşacak. Ağalık yarışının yapılacağı şenlikte sürpriz hediye çekilişleri yapılacak. Meclis üyelerimiz ve mahalle muhtarlarımızın da katkılarıyla yapılacak şenliğimize tüm Samsunlu hemşehrilerimizi bekliyoruz" diye konuştu.

Yarın gerçekleşecek etkinlikler, 17 Haziran Pazar akşamı, Haberaks TV'deki "Diyar Diyar" programında da ekranlara gelecek.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}